אודות

משרד גרינברג'ס שמאות

 

תחום שמאות המקרקעין ונדל"ן תמיד היה מרתק ומעניין בעיני. האחריות הגדולה בעזרה והכוונת אנשים כאשר הם באים לבצע את אחת העסקאות הכלכליות הגדולות בחייהם – רכישת דירה. כל מי שקנה נכס במהלך חייו יספר שזה אחד הדברים המאתגרים והמלחיצים שהוא ביצע בחייו ולכן אני מרגיש אחריות גדולה ושליחות רבה במקצוע בו אני עוסק – שמאות מקרקעין.

מטרתנו העיקרית במשרד היא למזער את כל החששות הרבים הקיימים אצל הלקוח, תוך מתן כלים נכונים וטובים ביותר לניהול, קניה ומכירה של נכסים שונים החל מדירה סטנדרטית ועד פרויקטים גדולים של עשרות יחידות דיור.

ביצוע שמאות לנכס הינו כלי יעיל ונכון לניהול נכסים וקבלת החלטות כמו האם כדאי לקנות/למכור, באיזה מחיר, האם קיימות חלופות טובות יותר וכן הלאה.

משרד גרינברג'ס שמאי מקרקעין הוקם בשנת 1994 כמשרד המתמחה בשירותי שמאות, יעוץ נדל"ני וניהול נכסי דלא ניידי.

במסגרת התמחות צבר המשרד ניסיון וידע רב במגוון רחב של תחומים כגון: הערכת שווי שוקחוות דעת ושמאות בדיקות לפני רכישה/מכירה, שכירות ומשכנתאותמיסוי מקרקעין והיטלי השבחה, נחלות חקלאיות במושבים ובמשקים חקלאיים. בנוסף ניתן לקבל  מידע תכנוניייעוץ משפטי במגוון רחב של נושאים.

כמו כן משרדינו מעניק יעוץ והכוונה בנושא פיתוח בר-קיימא והתחדשות עירונית בדגש על נושאי הקיימות ובניה ירוקה, תקן 5281 הישראלי ונושאים נוספים.

במשרד צוות שמאים ותיק בעל ניסיון עשיר אשר רואים עצמם שותפים מלאים בהצלחת הלקוחות, ומעניקים שירות ללא דופי בשקיפות מלאה תוך שימת דגש על מקצועיות ואמינות .

משרדינו מעניק שירות לגופים פרטיים, עסקים, מוסדות, עיריות, עמותות, ארגונים, בנקים, השגות כנגד  רשות מקרקעי ישראל, השמאי הממשלתי, עמידר, חוות דעת לבתי משפט, השגות להיטלי השבחה ולמס שבח וכן מקיים שיתופי פעולה רבים עם גורמים מובילים בשוק הנדל"ן הישראלי.

מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו כאן או צרו קשר ל: 077-508-0138

עמית גרינברג – מנכ"ל גרינברג'ס שמאים

עמית גרינברג

שינוי גודל כתב
הפעל ניגודיות